W dniach 8-9 września 2017 r. w Warszawie odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.  To cykliczna impreza, która odbywa się raz na trzy lata od 1996 roku, a jej organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych. W OFIP-ie biorą udział przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, samorządów, administracji publicznej i biznesu z całej Polski. Wiodącym wydarzeniem każdego Forum jest konferencja poświęcona współpracy wewnątrz sektora pozarządowego oraz relacjom organizacji z partnerami zewnętrznymi. Towarzyszą jej różne formy prezentacji działań organizacji pozarządowych przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych osób. W 2014 r. roku były to Tydzień Obywatelski oraz Piknik Inicjatyw Obywatelskich na Krakowskim Przedmieściu.

W tym roku również spotkamy się w gościnnych progach Uniwersytetu Warszawskiego. Będziemy rozmawiać o tym, co się zmieniło w ciągu ostatnich trzech lat, jakie są nasze dokonania i jakie stawiamy przed sobą wyzwania.

Chcemy wziąć udział w tym wydarzeniu jako Federacja – to szansa, by wymienić się doświadczeniami, zobaczyć sektor szerzej, z innej perspektywy, wspólnie przeżyć niezwykłe spotkanie.

Proponujemy wyjazd autokarem z Białegostoku, nocleg ze śniadaniem i wpisowe na OFIP. Szacujemy, że będzie to koszt maks. 130 zł od osoby. Będziemy szukać możliwości  dofinansowania, ale już dziś chcemy Was zaprosić do wspólnego wyjazdu.

W załączniku karta zgłoszeniowa i dane do przelewu. Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 30 zł, byśmy mogli rezerwować wspólny nocleg.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Agnieszką Olender Tel. 691 130 005